- FRACTAL DESIGN

Цена
€27 81 / 54 39 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.fractal-design.com/products/fans/prisma/prisma-al-18-pwm/rgb/
Connector
4-pin
Bearing
LLS
Other
Addressable RGB
Size [mm]
180 x 180 x 38 mm
Rotation speed [RPM]
300 – 1200 RPM
Maximum air flow [CFM]
43.1 – 146.8 CFM
Acoustical noise [dB (A)]
14.9 – 37.4 dB(A)
Max. pressure [mm H2O]
0.44 – 2.50 mmH2O
MTBF [Hours]
90,000 hrs
Input [Watt]
Fan input power:4.2W at 12VDC
Fan max input current:0.35A
Fan input voltage:12V
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Bearing | LLS |
| Connector | 4-Pin |
| Vendor_url | https://www.fractal-design.com/products/fans/prisma/prisma-al-18-pwm/rgb/ |
| Vendor_url | https://www.fractal-design.com/products/fans/prisma/prisma-al-18-pwm/rgb/ |
| Warranty | 36 Months |
| Other | Addressable RGB |
| Bearing | LLS |
| Size [mm] | 180 x 180 x 38 mm |
| Other | Addressable RGB |
| Rotational speed [RPM] | 300 – 1200 RPM |
| Size [mm] | 180 x 180 x 38 mm |
| Max. pressure (mm H2O) | 0.44 – 2.50 mmH2O |
| Rotation speed [RPM] | 300 – 1200 RPM |
| Warranty | 36 Months |
| Rotation speed [RPM] | 300 – 1200 RPM |
| Acoustical noise [dB (A)] | 14.9 – 37.4 dB(A) |
| Maximum air flow [CFM] | 43.1 – 146.8 CFM |
| Maximum air flow [CFM] | 43.1 – 146.8 CFM |
| Acoustical noise [dB (A)] | 14.9 – 37.4 dB(A) |
| MTBF [hours] | 90,000 hrs |
| Max. pressure [mm H2O] | 0.44 – 2.50 mmH2O |
| Max. pressure [mm H2O] | 0.44 – 2.50 mmH2O |
| MTBF [Hours] | 90,000 hrs |
| Input [Watt] | Fan input power:4.2W at 12VDC |
| Input [Watt] | Fan max input current:0.35A |
| Input [Watt] | Fan input voltage:12V |
| Input [Watt] | Fan input power:4.2W at 12VDC |
| Input [Watt] | Fan max input current:0.35A |
| Input [Watt] | Fan input voltage:12V |
| Connector | 4-pin |
| Number of blades | 7 |
| Input (Watt) | Fan input power:4.2W at 12VDC |
| Input (Watt) | Fan max input current:0.35A |
| Input (Watt) | Fan input voltage:12V |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Вентилатор Fractal Design FD 180M PRISM AL-18 RGB PWM – Премиално охлаждане с зашеметяващ RGB
Подобрете производителността и визията на вашия компютър с вентилатора Fractal Design FD 180M PRISM AL-18 RGB PWM. Създаден за отличен въздушен поток и тиха работа, този висококачествен вентилатор поддържа системата ви хладна дори при натоварване, като същевременно предлага персонализируемо RGB осветление.
Основни предимства:
- Зашеметяващо RGB осветление: 16.8 милиона цвята и динамични ефекти, синхронизиращи се с вашата система.
- Тиха работа: Разширен PWM контрол и хидродинамични лагери намаляват шума до 18.8 dB.
- Оптимален въздушен поток: Дизайн с високо статично налягане за ефективно охлаждане на кутии и радиатори.
- Издръжливост: Алуминиева рамка и здрава конструкция за дълъг живот.
Технически спецификации:
- Размер: 180mm
- Скорост: 500–1200 RPM (PWM)
- Въздушен поток: 76.34 CFM
- Ниво на шум: 18.8 dB(A)
- Конектор: 4-pin PWM
- RGB съвместимост: Поддръжка на основни синхронизации (ASUS Aura, MSI Mystic Light и др.).
Надградете охлаждането си с FD 180M PRISM AL-18 RGB PWM – където производителността среща съвършенството.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






